Wychodząc z założenia, że każdy powinien się zajmować tym, czym się pasjonuje i na czym zna się najlepiej, stworzyliśmy firmę GEO International Polska.

Celem GEO jest zdobycie pozycji numer 1 na świecie w Global Export Outsourcing.

Nasza spółka wraz ze wszystkimi wartościami zrodziła się z już istniejącego na lokalnym rynku przedsiębiorstwa Export4You. W raz z szybkim rozwojem i planami jego pełnego umiędzynarodowienia postanowiliśmy stworzyć GEO International jako spółkę w pełni przygotowaną do realizacji swojej globalnej misji.

Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim charakter prowadzenia działalności. Dążąc do najefektywniejszej obsługi Naszych klientów postanowiliśmy oprzeć naszą aktywność na prowizji od sukcesu. Dzięki stosowaniu Success Fee Nasi partnerzy nie są narażeni na żadne ryzyko i koszty związane z rozpoczęciem współpracy. Wszystko co robimy oparte jest na pełnej wymianie informacji i profesjonalizmie.

Dzięki nowoczesnym narzędziom sprzedaży i wielu kontaktom zagranicznym jesteśmy w stanie sprawnie i efektywnie dotrzeć do potencjalnych dystrybutorów dla produktów i usług świadczonych przez Naszych kontrahentów.

Opierając się na wiedzy i pełnym profesjonalizmie stosujemy sprawdzone rozwiązania związane z eksportem produktów i technologii Naszych klientów.

10 % na Cele charytatywne

Wierzymy, że dobro zawsze wraca do osoby która je generuje. Wiemy też, z doświadczenia, że pomagając innym sami wiele się uczymy i stajemy się lepsi!

Po każdym kwartale zespół Naszych współpracowników decyduje komu z najbardziej potrzebujących przeznaczyć 10 % zysków, wygenerowanych przez Naszą Firmę. Konsultujemy wspólnie cel na jaki wydać chcemy tę kwotę. Szczególnie jednak zależy Nam na pomocy dzieciom. Działania te są wpisane w kulturę Naszej Firmy.

Klient

W większości współczesnych firm obowiązuje struktura tak zwanego odwróconego drzewa, gdzie na czele organizacji jest Prezes.

W GEO International Polska podchodzimy do tego tematu zupełnie odwrotnie. Zależy Nam, żeby szefem naszej Firmy był Klient.

W praktyce zależy Nam, żeby słuchać Klienta, bo to on jest najmądrzejszym szefem.

Drudzy w kolejności, najważniejsi ludzie w Firmie, to Global Export Operators, którzy mają bezpośredni kontakt z szefem - Klientem. Rolą Team Leaderów i Managerów jest wspierać organizację. To wszystko sprawia, że GEO International Polska jest bliżej rynku, szybciej się uczy i trzyma rękę na pulsie globalnych wydarzeń.