Outsourcing jest jednym z najprężniej rozwijających się rozwiązań w gospodarce światowej.

Oferowane przez GEO International Polska usługi należą do sektora outsourcingu eksportowego, który umożliwia przedsiębiorcom wykorzystywanie zasobów wewnętrznych i zlecanie wyspecjalizowanym podmiotom zewnętrznym procesów z zakresu handlu zagranicznego, które są niezbędne dla funkcjonowania własnego przedsiębiorstwa.

Dzięki innowacyjnym narzędziom wyszukujemy dla Państwa najlepsze rynki zbytu zwiększając sprzedaż, możliwości produkcyjne oraz zapewniamy pozytywną atmosferę współpracy - dzięki temu przyczyniamy się do Państwa sukcesu finansowego, w porozumieniu i we ścisłej współpracy z działami eksportu.

We współpracy z naszymi Klientami wykorzystujemy 2 modele działalności:

1

OUTSOURCING BEZPOŚREDNI

Znajdujemy dla eksportera nowego importera na uzgodnionych rynkach zagranicznych, doprowadzamy do rozpoczęcia współpracy pomiędzy eksporterem i importerem oraz wspieramy tych Partnerów w trakcie nawiązanej współpracy. W tym przypadku nie jesteśmy stroną transakcji handlowej (eksporter bezpośrednio sprzedaje produkty importerowi).

2

OUTSOURCING POŚREDNI

Jesteśmy stroną w transakcji handlowej pomiędzy eksporterem a importerem. Nasza firma jest eksporterem produktów od producenta a następnie dostarcza je importerowi na uzgodnionych z producentem rynkach zagranicznych.

EFEKT

Ciągły rozwój możliwości biznesowych naszych Partnerów na rynkach zagranicznych.